ייעוץ אסטרטגי

הקלטתי אלבום, איך הכי נכון לשחרר אותו? איך נכון לגשת להפקת שיר? אילו מפיצים למדיה יש ועם מי הכי כדאי לעבוד? כיצד אני גובה את הכסף שמגיע לי מאגודות איסוף התמלוגים? איך לכתוב קומוניקט ולהגיש קול קורא נכון? כל אלו ועוד שאלות קריטיות בבנייה של קריירה מוזיקלית, אסטרטגיית עבודה, שחרור, או פשוט כדי לעבוד נכון.

ביחד בפגישת ייעוץ אסטרטגי אנחנו נעבור על כל הנקודות ונבנה לך תוכנית אסטרטגית שתתאים לך.

למי זה מתאים? מי זקוק לייעוץ אסטרטגי?

בקצרה, כולם זקוקים לייעוץ אסטרטגי. זו עוד עין חיצונית שרואה את מכלול הפעולות שאת או אתה עושים, אנחנו יכולים עם מגוון הכלים והמידע העומדים ברשותי לראות את התמונה הגדולה ולהבין לאן הכי כדאי ללכת ובאיזו דרך הכי נכון ללכת לשם.

הייעוץ הוא מגוון ואינו מוגבל לתחום אחד, אם מדובר בייעוץ מוזיקלי, בניית תוכנית להפקה, הגשה לקרנות ותמיכות, תוכנית שחרור לסינגל/אלבום, בחינת האפשרויות להפצה ושחרור חומרים, אסטרטגיה להופעות וקביעת בוקינג. כל דבר בעצם שאפשר לבנות על גביו תוכנית.

לקביעת פגישה לחצו כאן

מה כולל ייעוץ אסטרטגי?

  1. מתחילים כמובן בהתחלה, מה הם הצעדים שנעשו עד כה?
  2. הגדרת ייעדים, לאן את/ה רוצים להגיע ובאיזה פרק זמן?
  3. בחינה מעמיקה של האפשרויות והאמצעים העומדים לרשותך, מבחינת משאבים, תקציב, חומרים וכד’.
  4. בניית תוכנית, בין אם מדובר על אסטרטגיה להפקה, שחרור, הופעה וכל מה שמוזכר וכל מה שלא מוזכר פה. אנחנו ניגש למלאכה ונבנה תוכנית מותאמת אישית לך, שתשרת את המטרות שלך ואת היעדים שלך.

לעשות את הדברים הנכונים – לעומת לעשות את הדברים נכון.

הגישה בה אני נוקט בחיים ובייעוץ האסטרטגי. היא שזה לא משנה כמה טוב עושים את העבודה, אם לא עושים את העבודה הנכונה. וזהו מרכיב אקוטי בעבודה האסטרטגית וביחד נבין בדיוק מהם הצעדים הנכונים והמדויקים לך בדרך ליעד שלך.

שניר להב, מפיק ויזם תרבות ירושלמי. עובד, מנהל ומפיק אמנים רבים, מיוזמי ומפיקי ליינים רבים של הופעות והפקות בירושלים ובכל הארץ. ממייסדי צלילים איגוד המוזיקאים ואממ”י קהילת המוזיקאים בירושלים. לפרטים נוספים וקביעת פגישה כנסו לכאן. או בוואטסאפ.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Skip to content