קביעת פגישת ייעוץ

הקלטתי אלבום, איך הכי נכון לשחרר אותו? איך נכון לגשת להפקת שיר? אילו מפיצים למדיה יש ועם מי הכי כדאי לעבוד? כיצד אני גובה את הכסף שמגיע לי מאגודות איסוף התמלוגים? איך לכתוב קומוניקט ולהגיש קול קורא נכון? כל אלו ועוד שאלות קריטיות בבנייה של קריירה מוזיקלית, אסטרטגיית עבודה, שחרור, או פשוט כדי לעבוד נכון.

ביחד בפגישת ייעוץ אסטרטגי אנחנו נעבור על כל הנקודות ונבנה לך תוכנית אסטרטגית שתתאים לך – שהיא פשוטה להבנה והכי חשוב, ישימה.

קבעו פגישה עכשיו!

עלות פגישה: 250 ש”ח

הנחה לחברים בקבוצות: אממ”י, 50 טיפים ראשונים או יח”צנו לאן פגישה ראשונה ב-200 ש”ח.

Security Code:
security code
Please enter the security code:

לחצו לקביעה

למי זה מתאים? מי זקוק לייעוץ אסטרטגי?

בקצרה, כולם זקוקים לייעוץ אסטרטגי. זו עוד עין חיצונית שרואה את מכלול הפעולות שאת או אתה עושים, אנחנו יכולים עם מגוון הכלים והמידע העומדים ברשותי לראות את התמונה הגדולה ולהבין לאן הכי כדאי ללכת ובאיזו דרך הכי נכון ללכת לשם.

הייעוץ הוא מגוון ואינו מוגבל לתחום אחד, אם מדובר בייעוץ מוזיקלי, בניית תוכנית להפקה, הגשה לקרנות ותמיכות, תוכנית שחרור לסינגל/אלבום, בחינת האפשרויות להפצה ושחרור חומרים, אסטרטגיה להופעות וקביעת בוקינג. כל דבר בעצם שאפשר לבנות על גביו תוכנית.

לעשות את הדברים הנכונים – לעומת לעשות את הדברים נכון.

הגישה בה אני נוקט בחיים ובייעוץ העסקי. היא שזה לא משנה כמה טוב עושים את העבודה, אם לא עושים את העבודה הנכונה. וזהו מרכיב אקוטי בעבודה האסטרטגית וביחד נבין בדיוק מהם הצעדים הנכונים והמדויקים לך בדרך ליעד שלך.

שניר להב, מפיק ויזם תרבות ירושלמי. עובד, מנהל ומפיק אמנים רבים, יוזם ומפיק ליינים של הופעות והפקות בירושלים ובכל הארץ. ממייסדי צלילים איגוד המוזיקאים ואממ”י קהילת המוזיקאים בירושלים. לפרטים נוספים וקביעת פגישה כנסו לכאן. או בוואטסאפ.

Skip to content