מבצעי חנוכה שניר להב

מגוון שירותים בהנחה מיוחדת לחנוכה - רכשו עכשיו, ממשו בשנה הקרובה

לפרטים נוספים ויצירת קשר

  רכשו עכשיו מבצעים של חנוכה

  לחיצה על כפתור הרכישה באתר מהווה הסכמה למדיניות השימוש והפרטיות שלנו. מגוון המוצרים העומדים לרשותכם באתר מפורטים בהמשך העמוד.

  שניר להב – מפיק ומעבד מוזיקלי פועל בירושלים והסביבה

  מפיק מוזיקלי, מעבד, מלחין, מפיק הופעות, שירת המונים ומנחה הרכבים בירושלים. מספק שירותי הפקה מוזיקלית, והפקה כללית באיכות גבוה וביחס אישי.
  החל משנת 2009. מוזיקאי ומנגן על כלים רבים, מפיק ומעבד בגישה קונסטורקטיבית בשאיפה ליצירה משותפת תמיד.
  ממייסדי ‘צלילים’ איגוד המויזקאים ואממ”י קהילת המוזיקאים בירושלים.

  עכשיו ב105 שקלים במקום 150

  הקלטתי אלבום, איך הכי נכון לשחרר אותו? איך נכון לגשת להפקת שיר? אילו מפיצים למדיה יש ועם מי הכי כדאי לעבוד? כיצד אני גובה את הכסף שמגיע לי מאגודות איסוף התמלוגים? כל אלו ועוד שאלות קריטיות בבנייה של אסטרטגיית עבודה, שחרור, או פשוט כדי לעבוד נכון.

  ביחד בפגישת ייעוץ אסטרטגי אנחנו נעבור על כל הנקודות ונבנה לך תוכנית אסטרטגית שתתאים לך.

  עכשיו ב105 שקלים במקום 150

  ייעוץ מוזיקלי הוא תהליך עדין ומורכב שבמהלכו נבין ביחד לאיזה כיוון מוזיקלי כדאי לי ללכת? איך אני מתאים מוזיקה מוקלטת לבמה ולהיפך? איך אני כותבת צ’ארטים לנגנים המבצעים שלי? איך כדאי לי לגשת לעיבוד המוזיקלי? איך אני יוצר תקשורת בין חברי הלהקה על הבמה? איך אני מתקשרת יותר עם הקהל בזמן הופעה? איך כדאי לשחרר את השירים שלי ואפילו איפה כדאי לקבוע הופעות? המון שאלות שצריך לשאול! וטוב שיש מי שיכול לעזור ולייעץ.

  עכשיו ב112 שקלים במקום 160

  שעת אולפן באולפן הבייתי שלי בבית הכרם, מיקרופונים מעולים ויחס אישי. הקלטת שירה, קריינות, פודקאסט, כלים מוזיקלים ועוד.

  עכשיו ב 350 שקלים במקום 500

  כל אחד צריך כיוון, הנחייה, זה נכון גם לגבי הרכבים להקות, בוגרים ומנוסים כצעירים. בהנחיית ההרכב אנחנו נעבוד על הדינאמיקה הקבוצתית דרך המוזיקה, נגינה, הלחנה, עיבוד, תרגילים פשוטים ומעניינים ועבודת צוות, ניתן למוזיקה לדבר בעבורנו ולשקף לנו את מה שדרוש שיפור וגם את הדרך לשם.

  עכשיו ב420 שקלים במקום 600

  לייב סשן מצולם ומוקלט אצלי באולפן כולל מיקס ועריכת וידאו בסיסית.

  עכשיו ב700 שקלים במקום 1,000

  הדבר הכי חשוב בשביל אמן בהופעה זה שהכל יעבוד בצורה חלקה ושהאמן/ית יוכלו להופיע בראש שקט. בגלל זה כל כך חשוב שיהיה לך מנהל הצגה תותח שמבין בדיוק מה הצרכים שלך ואיך הכי נכון לתקשר עם אנשי הקשר במקום ההופעה.

  עכשיו ב840 במקום 1,200

  תהליך המיקס כולל תהליכים של איזון ווליומים בין הכלים השונים המנגנים בשיר, דחיסה(קומפרסור) של כלים רועשים מדי או שקטים מדי, איקיו – הוא בורר תדרים ונותן לנו את האופציה להוציא את התדרים שמתנגשים ומפריעים, ועד הוספת אפקטים ועוד.

  עכשיו ב1,400 במקום 2,000

  קשה היום להוציא שיר ללא קליפ, וקשה להוציא קליפ ללא מפיק – הפקה לקליפים, אני אדאג לכל צרכי ההפקה בקליפ, החל מהלוקיישן, איתור וחיבור עם בעלי מקצוע, ציוד נדרש והפקה בפועל ביום הצילומים – יום צילומים אחד.

  עכשיו ב1,400 במקום 2,000

  ההבדל בין שיר טוב לשיר מצויין, זה פשוט העיבוד, עם עיבוד נכון קל יותר להיכנס להקליט באולפן ואין צורך לתקן במיקס התנגשויות תדרים מעיקות. עם עיבוד נכון אפשר להתאים שיר מהאולפן לבמה ולהיפך. עם עיבוד נכון השיר יוצא החוצה כמו שראוי שיצא.

  הפיקו איתי שיר, עכשיו במחיר מבצע 2,450 שקלים במקום 3,500

  מה הפקה מוזיקלית כוללת? ובכן כל שיר וכל יצירה זקוקה לדברים אחרים ותפקידי כמפיק מוזיקלי הוא להתאים לך בדיוק את מה שאת או אתה רוצים וצריכים. החל מעריכת טקסטים, עיבוד, לחן, הקלטה, ביצוע, איתור מבצעים/ות.

  מגוון הפקות ודוגמאות ניתן למצוא כאן

  מגוון שירותים בהנחה מיוחדת לכבוד החנוכה - רכשו עכשיו, ממשו בשנה הקרובה.

  לפרטים נוספים ויצירת קשר

   Skip to content